YÖNETİLEMEYEN ENDÜSTRİYEL ETHERNET SWİTCH / SPIDER 4TX/1FX

Ürün Tanıtımı

TanıtımGiriş Seviyesi Endüstriyel  ETHERNET Rail Switch, anahtarlama modunu depolama ve iletme, Ethernet and Fast-Ethernet (10/100 Mbit/s)
Port çeşidi ve miktarı4 x 10/100BASE-TX, TP kablo, RJ45 soketler, otomatik geçiş, otomatik devretme , otomatik kutupsallık
1 x 100BASE-FX, MM kablo, SC soketler
TürSPIDER 4TX/1FX
Sipariş  No.943 221-001

Network boyutu- Kablo Uzunluğu

Çift Bükümlü (TP)0 – 100m
Çok modlu fiber (MM) 50/125 µm0 – 5000 m,
8 dB link budget at 1300 nm,
A = 1 dB/km, 3 dB reserve, B = 800 MHz x km
Çok modlu fiber (MM) 62.5/125 µm0 – 4000 m,
11 dB Link budget at 1300 nm,
A = 1 dB/km, 3 dB reserve, B = 500 MHz x km

Network boyutu- kademelendirelebilirlik

Hat  – / yıldız topolojisiHerhangi biri

Enerji ihtiyacları

Çalışma gerilimi9,6 V DC – 32 V DC
24 V DC  de Akım tüketimiMax. 130 mA
Güç tüketimiMax. 3,9 W 13,3 Btu (IT)/h at 24 V DC

Servis

Sistem kontrolüLEDler (güç, link durumu, veri, veri hızı)

Çevre Koşulları

Çalışma sıcaklığı0 ºC to +60 ºC
Depolama/transfer sıcaklığı-40 ºC to +70 ºC
Bağıl nem (yoğunlaşmayan)10% to 95%
MTBF112.0 years; MIL-HDBK 217F: Gb 25 ºC