Hirschmann OpenRail RS20 Yönetilebilir Endüstriyel Ethernet Switchler

Bir global otomotiv parçaları üreticisi (GAPM) üretim hatları ve bunların ağları için uzun vadeli bir strateji planladığından, Ethernet/IP ‘yi tercih edilen protokol olarak seçmiştir. EtherNet/IP firmanın en yüksek hızlarda, performans ve genişleme kriterlere en uygun olandır.  Ayrıca, Ethernet/IP firmanın mevcut BT altyapısı ve ağ standartları ile uyumluydu. Sürekli çalışma ve ihtiyac duydukları performansı sağlamak için, GAPM ekibi kesintilerin ve arızaların bir seçenek olmadığı işletme kontrolleri ağları için endüstriyel tabanlı ağ komponentlerini seçti.

Piyasada mevcut olan bu tarz donanımların birçok seçeneği ile , GAPM endüstriyel Ethernet satıcısından neyin gerektiğini belirledi:

  • Değişen uygulamalarda optimum bileşen seçimi izin veren modern üretim tesislerinin Geniş portföy ortamlarında tolere etmek ve gelişmek için tasarlanmış güçlendirilmiş ürünler
  • VLANler, Katman 2 de IGMP Snooping , Hızlı Genişleme Ağacı, entegre DHCP sunucusu yetenekleri, SNMP yönetim ve çoklu güvenlik seçeneklerini içeren tam özellikli bir yönetim paketi
  • Yurtdışı yüklemeleri desteklemek için ağa uzaktan erişim, programlama ve izleme yeteneği
  • Olası bir bileşen arızası durumunda, çalışma düzeni için dakikalar içinde bir yedek parça yüklemenin kolay, hızlı ve güvenli oladuğu bir yöntem.
  • Kurulu bir endüstri liderinden güçlü ve  küresel destek

image002

GAPM ekibi Hirschmann OpenRail Serisi RS20 Yönetilen Switchleri seçti. Bu ürün platformu dünya çapındaki onbinlerce kurulumla dünyadaki en popüler endüstriyel Ethernet switchtir. -40 Den + 70 ° C arasında değişen ortamlarda çalışmak ve ofis tabanlı switchleri çabucak kıran şok ve titreşim seviyelerini tolere etmek üzere tasarlanmış , bu yapılandırılabilir ürün hattı GAPM’ın ihtiyaç duyduğu ve çok daha fazla yönetim özelliklerinin tam paketini sunuyor.

GAPM Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa ve Asya’da üretim tesislerine onlarca Hirschmann ağını başarıyla kurmuştur. Hirschmann switchlerini Hirschmann patchcord ürünleri (sadece gelişmiş kablo performansı için patentli Bonded Pairs teknolojisi ile kullanılır ) ile birleştirerek, GAPM aradıkları standart mimari ve prosedürleri uygulamayı tam olarak başardılar ve öngördükleri ortaya çıkan ağ performansını ve güvenilirliği elde ettiler. Üretim kesintisinin bir nedeni olarak ağ altyapısını ortadan kaldırmanın iyi bir iş olduğu kanıtlanmıştır.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Endüstriyel Tesislerde Fiber Optik Kablo Tesisatı – 14

Sonraki İçerik

Endüstriyel Ağların Güvenliği için 6 Püf Nokta

Related Posts