Hirschmann 4tx-1fx

SPIDER 4TX/1FX

 

Sipariş ve Fiyat Teklifi yapabileceğiniz firmalar:



satin_al

Ürün Açıklaması

Ürün Spesifikasyonları


Ürün Tanıtımı

Tanıtım Giriş Seviyesi Endüstriyel  ETHERNET Rail Switch, anahtarlama modunu depolama ve iletme, Ethernet and Fast-Ethernet (10/100 Mbit/s)
Port çeşidi ve miktarı 4 x 10/100BASE-TX, TP kablo, RJ45 soketler, otomatik geçiş, otomatik devretme , otomatik kutupsallık
1 x 100BASE-FX, MM kablo, SC soketler
Tür SPIDER 4TX/1FX
Sipariş  No. 943 221-001

Network boyutu- Kablo Uzunluğu

Çift Bükümlü (TP) 0 – 100m
Çok modlu fiber (MM) 50/125 µm 0 – 5000 m,
8 dB link budget at 1300 nm,
A = 1 dB/km, 3 dB reserve, B = 800 MHz x km
Çok modlu fiber (MM) 62.5/125 µm 0 – 4000 m,
11 dB Link budget at 1300 nm,
A = 1 dB/km, 3 dB reserve, B = 500 MHz x km

Network boyutu- kademelendirelebilirlik

Hat  – / yıldız topolojisi Herhangi biri

Enerji ihtiyacları

Çalışma gerilimi 9,6 V DC – 32 V DC
24 V DC  de Akım tüketimi Max. 130 mA
Güç tüketimi Max. 3,9 W 13,3 Btu (IT)/h at 24 V DC

Servis

Sistem kontrolü LEDler (güç, link durumu, veri, veri hızı)

Çevre Koşulları

Çalışma sıcaklığı 0 ºC to +60 ºC
Depolama/transfer sıcaklığı -40 ºC to +70 ºC
Bağıl nem (yoğunlaşmayan) 10% to 95%
MTBF 112.0 years; MIL-HDBK 217F: Gb 25 ºC

Danışmanlık, Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifleriniz için bize ulaşabilirsiniz!

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

Detaylar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

“SPIDER 4TX/1FX” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir